Informace k nabídce televizních programů

V nabídce pro naše členy se nově objevuje možnost k Internetu aktivovat nabídku televizních programů v rozsahu a služeb níže popsaných. Pro bezplatné týdení otestování služby nás kontaktujte na email.

Jedná se o dvě možnosti jak nabídku TV přijímat, obě lze kombinovat. První možností je sledování televize přes Váš webový prohlížeč v počítači nebo na zařízení s operačním systémem Android (mobil, tablet).
Druhá možnost spočívá v instalaci set-top boxu který propojením s TV teprve nabídne kompletní možnosti služby a programové nabídky. Pracuje se na začlenění služby do “chytrých” televizí kde by odpadla potřeba instalace set-top boxu.

Součástí řešení je také služba Second Screen. Tato služba umožňuje další zobrazení streamu v rámci domácnosti na PC, tabletech či mobilních telefonech. V rámci jednoho poplatku jsou 3 jakákoliv zařízení v domácnosti. Součástí každého balíčku jsou dostupné nPVR služby (pause TV, StartOver, TimeShift). Využít můžete až 7 denní archiv pořadů.

Nabídka televizních balíčků:

název balíčku počet programů * cena
Základní 33 60 Kč
Základní + tématika 33 85 Kč + cena balíčku tematika
Standard 58 285 Kč
MAXI 76 700 Kč

U balíčku MAXI je pronájem set-top boxu zdarma, v ostatních balíčcích je zpoplatněn částkou 199Kč měsíčně. Náhradní dálkový ovladač za 500Kč.

* ceny jsou konečné, počet programů se může lišit v závislosti je-li použit set-top box nebo přehrávání na webu a Android aplikaci

Objednání TV provedete na náš email s uvedením jména, vs a vybraných pořadů-balíčku z nabídky nebo zavolejte na naši linku 777 68 77 66, také můžete požadaven zaslat ze svéh účtu klient.sporilovnet.cz.


Programová nabídka je přebírána od provozovatele převzatého televizního vysílání společnosti 4NET.TV services s.r.o., která je jako provozovatel převzatého vysílání registrován Radou pro rozhlasové a televizní vysílání pod Sp. zn.: 2015/281/SMU/4ne ze dne 14. 4. 2015. Společnost 4NET.TV services s.r.o. má řádně uzavřené smlouvy se všemi poskytovateli obsahu i ochrannými svazy.