Informace k nabídce televizních programů

V nabídce pro naše členy se nově objevuje možnost k Internetu aktivovat nabídku televizních programů v rozsahu a služeb níže popsaných. Pro bezplatné otestování IPTV nás kontaktujte na email.

Jedná se o dvě možnosti jak nabídku TV přijímat, obě lze kombinovat. První možností je sledování televize přes Váš webový prohlížeč v počítači nebo na zařízení s operačním systémem Android a iOS (mobil, tablet) nebo chytrých TV.
Druhá možnost spočívá v instalaci set-top boxu který propojením s TV teprve nabídne kompletní možnosti služby a programové nabídky. Pracuje se na začlenění služby do „chytrých“ televizí Samsung kde není potřeba instalace set-top boxu.

Součástí řešení je také služba Second Screen. Tato služba umožňuje další zobrazení streamu v rámci domácnosti na PC, tabletech či mobilních telefonech. V rámci jednoho poplatku jsou 4 jakákoliv zařízení v domácnosti. Součástí každého balíčku jsou dostupné PVR služby (pause TV, StartOver, TimeShift). Využít můžete až 7 denní archiv pořadů.

Nabídka televizních balíčků platná od 1.12. 2023:

Název balíčku cena
Basic 180 Kč
Basic+ 240 Kč + cena Tématického balíčku
Standard 450 Kč
Max 850 Kč
Tématické balíčky cena
Film 50 Kč
Superbox 150 Kč
Sport 150 Kč
Dětské 50 Kč
Česky 50 Kč
Láska 80 Kč
Zpravodaj 40 Kč
Dokument 150 Kč
LEO TV 80 Kč

* ceny jsou konečné, počet programů se může lišit v závislosti, je-li použit set-top box nebo aplikace

Objednání IPTV provedete dotazem zaslaným na náš email, s uvedením jména, VS a vybraných pořadů-balíčku z nabídky.

SEZNAM PODPOROVANÝCH ZAŘÍZENÍ:


Programová nabídka je přebírána od provozovatele převzatého televizního vysílání společnosti 4NET.TV services s.r.o., která je jako provozovatel převzatého vysílání registrován Radou pro rozhlasové a televizní vysílání pod Sp. zn.: 2015/281/SMU/4ne ze dne 14. 4. 2015. Společnost 4NET.TV services s.r.o. má řádně uzavřené smlouvy se všemi poskytovateli obsahu i ochrannými svazy.