Zde naleznete podrobné informace.

...jak to funguje uvnitř spolku, jaká zařízení používáme, rychlost do internetu a jak se k nám případně přidat.

Členské příspěvky, co jsou zač a proč jich je třeba:

Proč se platí příspěvky?

I náš spolek musí z něčeho žít. Někteří členi sice používají vlastní zařízení, většinou se ale na společný provoz a budování sítě skládáme formou členského příspěvku. Tyto finance jsou pak vždy zpětně vkládány do spolku a umožňují nám neustále rozšiřovat a zkvalitňovat naše možnosti spolku. Naše nezisková podstata zaručuje, že veškeré výdělky nepadají do kapes manažerům nebo majitelům a spolku v jeho cílech pomohou.

Kolik se platí za členství?

Výše členského příspěvku se odvíjí od typu zařízení, kterým se do naší sítě připojujete. Snažíme se upřednostňovat vzájemné propojování členů mezi sebou kabelem. U bezdrátově připojených členů, může členský poplatek být upraven o náklady za energie nebo technologii. Seniory a držitele průkazu ZTP podporujeme sníženým členským příspěvkem.

Kdy se platí členské příspěvky?

Členské příspěvky jsou počítány ode dne přijetí za člena a platí se vždy před začátkem daného období (to znamená “dopředu”). Pro platby členského příspěvku doporučujeme zřídit trvalý příkaz, pro usnadnění případně umíme zasílat QR kód.

Jak se u nás platí?

Bezhotovostní platbou předem, nejlépe v měsíčních intervalech pomocí trvalého příkazu a za přítomnosti variabilního symbolu (čísla člena). Členství se platí po odevzdání přihlášky a uhrazeno vždy dopředu.

Připojení k naší síti po stránce funkčnosti :

...rychlost naší sítě nijak neomezujeme, můžete si tak užívat maximální dostupnou rychlost, která je odvislá od použité technologie, a to vše v symetrickém režimu. Rychlost na bezdrátové technologii se pohybuje v 5GHz od 40 do 100Mbps, u kabelového připojení 100Mbps až 1Gbps. Naše síť je zapojena i do celosvětového internetu a stala se tak jeho součástí.

Jako člen spolku můžete dále využívat i těchto výhod:

Všechny výhody spolku si zobrazíte zde.

4NETtv

Každý člen může využít až 133 TV kanálů a to včetně zpětného přehrávání po dobu 7 dní. Platí pro PC, tablet i mobil. Zde naleznete kompletní nabídku TV balíčků od společnostni 4NEt.tv se kterou náš spolek spolupracuje.

Sportovní aktivity

Pořádáme sportovní turnaje, pro všechny přihlášené členy spolku zadarmo.

Spolupráce

Naše sdružení po dobu několika let spolupracuje s partnerskou sítí JMnet z.s., přes kterou nám pak přináší možnost komunikace se zahraničními sítěmi a celým světem.

Zvýhodněné členství

Jste senior nebo ZTP, popřípadě máte jinou životní situaci která vám znemožňuje dostupnost internetu?

Bez smluv

Postačí se jen zaregistrovat, následně vyplnit, podepsat a odeslat členskou přihlášku na náš email, kterou Vám po registraci zašleme. Vše lze vyřídit i online bez zbytečného papírování. Členství se platí nejčastěji na měsíc, pokud ale chcete například odjet na celé léto pryč nebo členství ukončit, můžete své členství na konci měsíce pozastavit nebo úplně ukončit. Nad svým členstvím máte u nás plnou kontrolu.

S jakým hardwarem se můžete sami nebo od nás následně připojit ?

...používáme zařízení výrobců Ubiquiti nebo Mikrotik, které podporujeme na vysílačích v kombinaci s technologií AC, AirMax nebo NV2, minimální úroveň signálu se kterým se můžete připojit na vysílač je -65dBi ale ideálně -55dBi a méně (menší hodnota v tomto případě znamená lepší úroveň signálu). Pro zakončení u vás důrazně doporučujeme kvalitní WiFi routery značky TP-Link  nebo Mikrotik s podporou těchto norem: 802.11 a/n/ac/ax.

Porozuměl jsem všemu co se chce od samopřipojitele na 100%

Nerozumím technickým postupům a nechám si raději poradit od vás

PŘIPOJENÍ SVÉPOMOCÍ

Máte-li znalosti, hardware, chuť a čas, pak se k nám můžete připojit sami. Na níže uvedeném odkaze vyplníte dotazník, který je zároveň žádostí o členství. Prosíme ve vašem zájmu, aby jste nám požadované informace zasílaly kompletní a pravdivé. Následně vám zašleme informace k připojení na vysílač a RADIUS server.

PŘIPOJENÍ OD NÁS

MOŽNOST PRO TY, CO S PŘIPOJENÍM POTŘEBUJÍ POMOC A REALIZACI NECHAJÍ PŘÍPADNĚ NA NÁS. POKUD SI NEJSTE JISTI S JAKÝMKOLI TECHNICKÝM POSTUPEM, PAK PROSÍM VYPLŇTE NÁŠ DOTAZNÍK. PO ODESLÁNÍ DOTAZNÍKU, SE S VÁMI SPOJÍ NÁŠ TECHNIK, ZODPOVÍME SI NEJASNOSTI A DOMLUVÍME PODROBNOSTI DALŠÍHO PRŮBĚHU PŘÍPADNÉ INSTALACE A VAŠEHO ČLENSTVÍ.

Stále si nejste jisti nad výběrem, nebo by jste s námi jen předem rádi mluvili telefonicky, pak nám prosím zavolejte v pracovní dny mezi časem 9-18h na telefonní číslo 777 68 77 66, děkujeme.

Zanechte nám na sebe telefon a my vám zavoláme